Recenze | pohřební služba Zlín

 1. Vernerová Marta

  (dopis zaslán poštou)
  Vážený pane Přibyláku,
  dne 7. února 2015, je tomu právě týden od pohřbu mého manžela. Dovolte mně, abych Vám vyjádřila velké poděkování, že i ze skromného pohřbu na hřbitově v Tečovicích, se Vaší zásluhou stal důstojný obřad. Když jsem přišla v den pohřbu na hřbitov k vykopanému hrobu, byla jsem velmi překvapeně. Dno, i stěny hrobu byly potaženy fialovým suknem. Dokonce i přes kopec vykopané zeminy bylo přehozeno fialové sukno.
  Děkuji i za Vaše laskavé jednání při vyřizování různých náležitostí týkajících se pohřbu ve Vaší kanceláři. Mé obavy, jak sama zvládnu vše potřebné, se rozptýlily.
  S úctou Marta Vernerová

  Odpovědět
 2. Libuše P.

  Velmi děkujeme za citlivý a zároveň velmi profesionální přístup. Taktéž děkujeme za cenné rady při zařizování pohřbu. Byli jsme velmi spokojeni, všem vřele doporučujeme právě vaši Pohřební službu.

  Odpovědět
 3. Tatjana Lehenová

  Ještě jednou si touto cestou dovoluji poděkovat za velmi dobře provedenou spolupráci a důstojné služby Vašeho pohřebního ústavu. Určitě se o Vás budu zmiňovat i v Lukově a blízkém okolí s těmi nejlepšími referencemi. S poděkováním, Tatjana Lehenová.

  Odpovědět
 4. Šmigurová

  Dobrý den, chtěla bych tímto vyjádřením poděkovat Vaší pohřební službě za profesionální a milý přístup v těžkých chvílích, kdy nám umřel tatínek. Byli jsme maximálně spokojeni, ochota poradit,pomoct, velmi příjemné jednání. Můžu všem jen doporučit.

  Odpovědět
 5. Kratochvílová

  Velmi pěkné jednání, nejenom mi poradili, ale vyslechli. Byla jsem velmi spokojená a doporučuji.

  Odpovědět
  • Hana Hrnková

   Pani Kratochvílová,
   děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Snažili jsme se Vám pomoci ve Vaši těžké chvíli aspoň tím málem co jsme mohli.

   Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *